Paykwik nedir ?

PayKwik Nedir ? astropay

İnternette alışveriş yaparken sizi güven içine alacak ve ön ödeme yaparak satın alacağınız dijital bir ödeme kanalı olarak tanımlayabiliriz. Paykwik özellikle hem dünyada hem de ülkemizde kullanımı artan ve birçok sitede alışveriş imkanı tanıyan online ödeme sistemi olarak tanınmaya ev ilgi görmeye devam ediyor. 19 haneli bir dijital kod ile sizlere alışveriş imkanı sunan Paykwik ile artık kendinizi emniyete alacak ev yabancı sitelerde kredi kartı bilgilerinizi vermeden, güvenli bir şekilde ödeme yaparak arzu ettiğiniz hizmeti ve ürünü almanıza olanak tanıyor olacaktır.

Paykwik ile bilgileriniz güvende

paykwik nedir astropayNeden Paykwik tercih ediliyor diye daha da ayrıntılı bilgi almak isteyebilirsiniz. Sizler sık sık internetten alışveriş yapıyor olabilirsiniz. Her siteye kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizi düşünün. Kendinizi ne kadar emniyette hissedersiniz? Dolayısı ile de kredi kartınızı, imlik bilgilerinizi vermek yerine, ön ödeme yaparak aldığınız bu dijital kartınız ile bakiyeniz doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz. Örneğin 50 liralık bir alışveriş yapacaksınız, bunun için sitemizden Paykwik

Kartı alacak ve 50 liralık bakiye yükleterek alışveriş yapacağınız siteye sizlere verilen kodu girerek alışverişi tamamlıyor olacaksınız. İşte bu kadar kolay ve güvende olacağınız için neden tercih edeceğinizi aslında tam olarak anlamış oluyorsunuz. Sitemizde de bilgileriniz tamamen gizli kalmakta ve görüşme bittikten sonra bilgileriniz depolanmamaktadır. Arzu ederseniz havale ile ödeme yapabilir ve Paykwik bakiye yüklü kartınızı satın alarak kullanıma başlayabilirsiniz.

Paykwik hakkında merak edilenler

Paykwik hakkında merak edilen her şeyi sitemizde bulabileceksiniz. Merak ettikleriniz, kararsız kaldığınız noktalar ve çok daha fazlası için müşteri hizmetlerimiz sizlere ayrıntılı bilgi veriyor olacak. Dolayısı ile de sormak istediklerinizi canlı destek hattımız ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. Hem kartınızı satın alma sırasında, hem de aynı zamanda sonrasında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. En acil durumlarda bile hemen Paykwik kartınızı satın alabilir ve kullanım yapabilirsiniz. O halde sizlerde artık yasal ve güvenilir Paykwik bayisini bulduğunuza göre alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapmaya başlayabilirsiniz.

Ziyaretçi Deneyimi:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak istermisiniz ?
.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir