Paykwik Bozdurma

astropay

Paykwik almanız kadar arzu ederseniz Paykwik bozdurmanız da oldukça kolay ve güvende. Peki nasıl mı? Paykwik bozdurmak için yapmanız gereken yasal Paykwik bozan bayi ile yani adresimiz ile iletişime geçmek olacak. Sizlere hizmet veren müşteri hizmetlerine Paykwik bozdurma yapmak istediğinizi belirtir ve sonrasında ise karşılıklı olarak görüşerek bakiyelerinizi Türk lirasına çevirebilirsiniz. Gelin o halde madde madde nasıl daha kolay Paykwik bozdurma yapabilirsiniz bir inceleyelim.

 • İlk olarak yasal Paykwik bayimiz ile görüşecek ve müşteri hizmetlerine Paykwik bozdurmak istediğinizi belirteceksiniz
 • İçinde olan bakiyeyi söyleyerek sizlere fiyat verilmesini talep ediyor olacaksınız
 • Müşteri hizmetlerimiz sizlere bozdurma sonrası ne kadar bir miktarın hesabınıza geçeceğinin bilgisini verecek
 • Onay vermeniz durumunda dijital kart numaranızı verecek ve onaylanması durumunda ise bakiye kartınızdan alınıp kartınız iptal olup, paranız verdiğiniz banka hesabına yatırılacaktır.

İşte bu kadar kolay ve pratik bir şekilde satın aldığınız Paykwik kartlarınızı bozdurabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere hediye olarak da gelen ve kullanmak istemediğiniz bakiye yüklü kartlarınızı da Paykwik bozdurma aracılığı ile firmamızda Türk lirasına çevirebilirsiniz.

İstediğim kadar Paykwik bozdurabilir miyim?

Paykwik Bozdurma astropaySınırsız bir şekilde Paykwik bozdurma yapabilirsiniz. Aynı gün içinde dilerseniz farklı kartlarınızı paraya çevirebilirsiniz. Sonrasında tekrar isterseniz Paykwik kart satın alabilir ve kullanmadığınız zaman yine nakite çevirebilirsiniz. Yani bu konuda herhangi bir sınır bulunmuyor. Sizler sınırsız Paykwik kart satın alabilir ve yine sınırsız Paykwik kart bozdurabilirsiniz.

Güvenli Paykwik bozdurma

Sizlere her Paykwik bozma yapıyoruz diyen adreslere güven memenizi bir kez daha hatırlatmak isteriz. Sonuç olarak kötü niyetli kişiler sizlerden kart numaranızı alabilir içini boşaltabilir ve ödeme yapmayabilirler. Sizler paranızı almak için beklerken mağdur olabilir ya da paranızı çok uzun bir süre sonra uğraşlarınızın sonunda alabilirsiniz. Dolayısı ile güvenilir Paykwik bozdurmak için yapmanız gereken doğru adresi seçmek olacak ki bu konuda fazlası ile güven duyduğumuz ve güven verdiğimiz yasal bayi olduğumuz firmamız ile Paykwik bozdurma yapabilirsiniz.

Ziyaretçi Deneyimi:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
3 cevaplar
 1. Figen Efecan
  Figen Efecan says:

  perşembe günü canlı destek aracılığı ile Paykwik aldım verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim.

  Cevapla
 2. Şerife Küçükalcan
  Şerife Küçükalcan says:

  Merhaba, ismim Şerife Küçükalcan , Paykwik Canlı Destek hatlarınız 7/24 çalışıyor mu.

  Cevapla

Cevapla

Yorum yapmak istermisiniz ?
.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir