astropay
astropay
astropay
astropay

ePayCode; Astropay ve Paykwik gibi ön ödemeli bir ödeme yöntemidir. Yani önce ön ödemeli kartınızı para ile alıp, daha sonra bu kartı alışveriş yapacağınız sitede kullanabiliyorsunuz. Bu yöntem ile kişisel bilgi ve kredi kartı bilgilerinizi sanal ortamda kullanmak zorunda kalmıyorsunuz. Peki ePayCode ‘yi nasıl satın alacaksınız ? ePayCode’yi satın almak için web sitemizin sağ alt tarafındaki canlı destek iletişim hattından Müşteri temsilcisi ile iletişim kurarak dilediğiniz miktarda satın alabilirsiniz. ePayCode’yi alışveriş yapacağınız sitede nasıl kullanacaksınız ? ePayCode ile alışveriş yapacağınız sitenin ödeme kısmından ePayCode ödeme yöntemini seçiyorsunuz ve müşteri temsilcimizden alacağınız dijital kodunu kısma girerek alışveriş yapabilirsiniz.

Müşteri Görüşleri

ePayCode satan güvenilir site bulmak oldukça zor. Sanalkartlar.com ile tanıştıktan sonra başka sitelere bakmıyorum bile uzun süredir kurumsal hizmet veren bir firma.

Ertan Zeybek

Google’de ePayCode Türkiye Satış Noktası şeklinde aradığımda sanalkartlar.com ‘u buldum. siteyi ve müşteri görüşlerini inceledim denemek için 50 € ePayCode aldım hızlarına inanamadım 3-4 dakikada işlemlerim tamamlandı.

Esma Manış

ePayCode Hakkında Merak Ettikleriniz

ePayCode Kullanmanın Faydaları

Kart Ücreti Yoktur

Kartlar kod olarak size iletildiği için herhangi bir kart ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

Kolay Edinilir

Sanalkartları kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Herhangi bir prosedür gerekmiyor.

Kontrollü Harcama

Sanalkartlar ile bakiyeniz kadar harcama yaparsınız. Kontrol her zaman sizde olur.

Gizlilik

Sanalkart kullanırken veya alırken kayıt olmanıza gerek yoktur, Kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyulmaz.

Global Kullanım Alanları

Sanalkartları internet ortamında yurtiçi, yurtdışı farketmeksizin bir çok yerde kullanabilirsiniz.

Güvenlik

İnternet ortamında her site güvenilir değildir bu sebeple Kredi Kartı bilgileriniz kayıt altına alınabilir. Sanalkart kullanırsanız bu riski ortadan kaldırmış olursunuz.