ePayCode Nedir ?

ePayCode, internet üzerinden kredili sistemlere para yüklemenize veya online oyunlara kredi kartı kullanmadan para yüklemenize yarayan ön ödemeli bir sanal kart sistemidir. ePayCode müşteri güvenliği için maksimum 250 € olarak üretilebilir. ePayCode kartınızı aldığınızda kullanacağınız siteye özel olarak çevirebileceğiniz bir sistem bulunmaktadır. Card-XE olarak adlandırılan bu sitemin web sitesi : http://www.card-xe.com aracılığı ile ePayCode kartınızın kodunu voucher numarası olarak değiştirebilirsiniz.

ePayCode kullanmak için bir çok nedeniniz var. Günümüzde kredi kartı ve şahsi bilgileri ele geçirilen insanların yaşadığı dolandırıcılık olayları olmaktadır. Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için en güvenli sistemler ön ödemeli sanal kart sistemleridir. Çünkü bu sistemler tek kullanımlıktır ve kişisel bilgileriniz istenmez.

ePayCode ‘yi nasıl alacaksınız ?

Web sitemizin sağ alt tarafında 7/24 açık olan Canlı Destek hattına bağlanarak, almak istediğiniz ePayCode miktarını müşteri temsilcimize iletiniz. Müşteri temsilcimiz hesap numaramız ve yatıracağınız miktarı size ilettikten sonra ödeme işlemini gerçekleştiriniz. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra anında ePayCode kartınız tarafınıza iletilecektir.

ePayCode güncel fiyatlarına şu adresten bakabilirsiniz ; sanalkartlar.com/epaycode/

Ziyaretçi Deneyimi:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak istermisiniz ?
.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir