ePayCode kart kullanımı

astropay

ePayCode diğer sanal kartlara göre daha farklıdır.Alışveriş yapacağınız veya ödeme yapacağınız siteye göre özel olarak verilir.Yurt dışı alışverişlerinizde kredi kartınızı kullanmak güvenliğiniz için iyi olmayacaktır.Çünkü sanal alemdeki dolandırıcılar bu alışveriş sitelerinin güvenlik açıklarından faydalanarak kredi kartı bilgilerinizi ele geçirip hesabınızı soyacaktır.

Online alışverişlerinizde sanalkart kullanmak güvenliğinizi bir tık daha yükseltecektir.Sanalkartlar içerisinden ePayCode kartı tercih ederek, alışveriş yapacağınız siteye özel bir kart alabilirsiniz.Bu kartın limitini alışveriş tutarınız kadar ayarlayarak kullandıktan sonra içerisinde herhangi bir bakiye olmayacağı için kötü niyetli kişiler tarafından herhangi bir zarara uğrayamayacaksınız.

ePayCode SanalKart fiyatları hakkında bilgiye buraya tıklayarak öğrenebilir ve sitemiz üzerinden canlı destek bağlantısı ile sormak istediğiniz soruları sorabilir, sanalkart satın alabilirsiniz.

Ziyaretçi Deneyimi:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 1,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak istermisiniz ?
.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir