astropay
astropay
astropay
astropay

Astropay; kısaca kredi kartı bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi vermeden alışveriş yapabilmenize olanak sağlıyor. Ön ödemeli olarak sanal kartınızı oluşturup, alışveriş yapmak istediğiniz web sitesinde kullanabilirsiniz. Sanal Kart kullanarak kredi kartı bilgilerinizi güvende tutun ve daha güvenli alışveriş yapın. Hemen Sanal kartınızı almak için Canlı Destek aracılığı ile bizimle irtibata geçiniz.

Müşteri Görüşleri

Fatih Aydoğan astropay

Yaklaşık 2 aydır paykasa kullanıyorum Sosyal Medya üzerinden bulduğum sanalkartlar.com ‘un sayfasına denk geldim. Sitedeki Canlı Destekle iletişime geçerek paykasa sanalkartımı aldım. sanalkartlar.com güven tereddütümü ortadan kaldırdı.

Fatih Aydoğan
Ferhat Coşkun astropay

Astropay sayesinde internet üzerinden işlemlerimi, alışverişlerimi ve gereksinimlerimi kolayca hallediyorum. Sanal Kartlar sitesinden yaptığım astropay alışverişinden memnun kaldım. Fiyatların uygunluğu ve akılcı çözümleriyle işlemlerim kolaylaştı. Teşekkürler SanalKartlar.com

Ferhat Coşkun
Hakan Bahşi astropay

En sorunsuz bu sitede Astropay satın alabiliyorum. Canlı desteğe yazıyorum hiç bağlantıyı kesmeden yaklaşık 2-3 dk içinde Astropay kartım oluşturuluyor ve bana iletiliyor.

Hakan Bahşi
Kaan Aslan astropay

Websitenizi Google üzerinden Astropay kart satın al diyerek buldum. Başta tereddütlerim vardı güvenilir bir site mi diye. Google’de sitenizle ilgili kısa bir araştırma yaptım ve Astropay satın almaya karar verdim. Canlı desteğinizin hızı beni oldukça şaşırttı Astropay satın almanın bu kadar basit olacağını düşünmemiştim.

Kaan Aslan

Astropay Hakkında Merak Ettikleriniz

Astropay Nasıl Alınır astropay

Astropay Nasıl Alınır ?

Astropay kart kullanmak isteyenler bunun için istedikleri zaman online başvuru yaparak kart alabilirler. Sanal kart olan astropay ile kişisel bilgilerinizi paylaşmadan da ödemelerini güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Online alışverişlerde kullanılan astropay kart ile yapmak istediğiniz ödemeler için kişisel bilgilerinizi vermeden daha güvenli şekilde alışveriş ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Astropay Nasıl Kullanılır astropay

Astropay Nasıl Kullanılır ?

Astropay kart sanal kart kullanmak isteyenlerin tercih edebileceği bir kart seçeneğidir. Güvenli ödeme yapmak için astropay etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Ön ödemeli kart kullanıcıları aldıkları ürünlerin ödemelerini online olarak sanal kart ile yapmak istediklerinde bunun için kartlarından işlem yaparak bakiyelerine göre ödeme yapabilirler. Ön ödemeli kart nasıl kullanılır ?

astropay

Astropay Güvenilir mi ?

Sanal kart kullanmak isteyenler için astropay kart daha güvenli ve rahat kullanım imkanı sağlayan bir seçenektir. Sanal kart kullanmak isteyenler sosyal medya üzerinden yaptıkları alışverişlerde ön ödeme koşulu ile güvenli ödemeler yapmak için Sanal kart ile işlem yapmaktadır. Alt limitlere göre belirlenen sanal kart sayesinde bu şekilde online alışverişlerde alınan…

Astropay Fiyatları astropay

Astropay Fiyatları

Online ödeme sistemi olup ön ödemeli olarak işlemi başlatılabilen Astropay, ödeme konusunda alışveriş meraklılarına kolaylıklar ve güvenlik sağladığı için gittikçe kullanımı artmakta olan bir sanal alışveriş kartıdır. Peki, Astropay Kart nedir? Astropay kart, 16 rakamdan oluşan kart numarası olan, internetten kolay ve hızlı alışveriş yapılmasına olanak tanıyan bir online alışveriş kartıdır. Kredi kartlarında olduğu gibi…

Astropay Nedir astropay

Astropay Nedir ?

İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyenler ödeme konusunda güvenli tercihler yapmak istediklerinden kredi kartı kullanmak yerine sanal kart seçeneklerini daha sık tercih etmektedir. Sanal kart kullanmak isteyenler internet üzerinden yaptıkları alışverişlerde ön ödeme koşulu ile güvenli ödemeler yapmak için astropay kart ile işlem yapmaktadır. Ön ödemeli Kart nedir ? Bilmeyenler için en kısa açıklama olarak ön ödemeli sanal karttır.

Cashixir Bozdur astropay

Astropay Bozdur

İnternetin kişilerin hayatında odak nokta haline geldiği günümüz dünyasında neredeyse her türlü iş ve işlemin merkezi internet olmuştur. Artık alışverişlerinde odak noktası internet haline gelmiştir. Alışverişin internet ortamında daha rahat ve özgürce yapılıyor olması, kişilerin aradıkları ürünlere çok daha kolay ve rahatlıkla ulaşabiliyor olması ürün çeşidi konusunda seçeneklerin zengin oluşu gibi nedenlere bağlı olarak internet…

Astropay Kullanmanın Faydaları

Kart Ücreti Yoktur

Kartlar kod olarak size iletildiği için herhangi bir kart ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

Kolay Edinilir

Sanalkartları kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Herhangi bir prosedür gerekmiyor.

Kontrollü Harcama

Sanalkartlar ile bakiyeniz kadar harcama yaparsınız. Kontrol her zaman sizde olur.

Gizlilik

Sanalkart kullanırken veya alırken kayıt olmanıza gerek yoktur, Kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyulmaz.

Global Kullanım Alanları

Sanalkartları internet ortamında yurtiçi, yurtdışı farketmeksizin bir çok yerde kullanabilirsiniz.

Güvenlik

İnternet ortamında her site güvenilir değildir bu sebeple Kredi Kartı bilgileriniz kayıt altına alınabilir. Sanalkart kullanırsanız bu riski ortadan kaldırmış olursunuz.