Astropay nedir?

astropay

İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyenler ödeme konusunda güvenli tercihler yapmak istediklerinden kredi kartı kullanmak yerine sanal kart seçeneklerini daha sık tercih etmektedir. Sanal kart kullanmak isteyenler internet üzerinden yaptıkları alışverişlerde ön ödeme koşulu ile güvenli ödemeler yapmak için astropay kart ile işlem yapmaktadır. Astropay nedir ? Bilmeyenler için en kısa açıklama olarak ön ödemeli sanal karttır. Kullanmak isteyenlerin başvuru yaparak kartı sanal ortamdan almaları gerekir. Alınan bilgiler ile kredi kartına ihtiyaç duymadan da ödemeler online olarak sanal kart ile kolayca yapılabilir. Alt limitlere göre belirlenen sanal kart sayesinde bu şekilde online alışverişlerde alınan ürünlerin ödemeleri sanal kart ile yapılabilir. Astropay kart ön ödeme koşulu olan bir sanal kart olduğundan bu şekilde ödeme yapmak isteyenler öncelikle karta belirli miktarda ödeme yapmak zorundadır. Bu sayede daha güvenli bir şekilde ödemeler astropay kart ile yapılabilir.

Aastropay nedir astropaystropay kart başvurusu yapacak olanlar siteden kolayca işlem yaparak başvurularını yapabilirler. Online başvuru sırasında belirlemiş olduğunuz limitlere göre karta yükleme yaparak bu şekilde istediğiniz yerde kredi kartı yerine astropay kart kullanabilirsiniz. Astropay nedir ? Bilmeyenler için ön ödemeli sanal kart olarak açıklayabiliriz. Ön ödeme koşulu nedeni ile kredi kartı gibi güvenlik sorunu yaşamadan kolayca ödemeler yapılabilir. Kart talebinde bulunan herkes sanal kartını alarak bu şekilde ödeme yapabilirler. İnternet üzerinden yapılacak olan ödemelerde kişisel bilgileri vermek isteyenler astropay kart ile ödemelerini bilgi vermeden de kolayca yapabilirler. Yurtdışında oldukça eski olan astropay ülkemizde son yıllarda kullanılmaya başlandı. Sanal kart alırken astropay kart tercih edenler bu durumda aldıkları kartın sanal pin kodu ile bakiyelerine göre ödemelerini yapabilirler.

Astropay Nedir ?

Farklı miktarlarda bakiyeler için talepte bulunarak bu şekilde almış olduğunuz astropay kart ile bu miktara göre internet üzerinden aldığınız ürünlerin ödemelerini kişisel bilgileriniz olmadan da ödeme imkanı bulabilirsiniz. Astropay nedir ? Merak edenler sanal kart kullanmak istediklerinde tercih edebilecekleri bir kart seçeneğidir. Güvenli kart kullanımı için tercih edilen astropay ile kişisel bilgilerin güvenliği sağlanarak bu şekilde sorunsuz ödeme yapabilirler. Astropay kart kullanımı için belirlenen farklı miktarlarda bakiye seçimleri yapılabilir. 10, 20, 50, 100, 150, 250 Euro gibi bakiyeler seçilerek bu şekilde ödeme için seçimler yapılabilir. Bu sayede ihtiyacınız olan miktara göre seçim yaparak istediğiniz ön ödemeli olan bakiye seçimini yaparak bu şekilde güvenli ödeme yapabilirsiniz.

Astropay Kart Satın Almak için tıklayın…

Ziyaretçi Deneyimi:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
0 cevaplar

Cevapla

Yorum yapmak istermisiniz ?
.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir