Astropay nasıl alınır?

astropay

Astropay kart kullanmak isteyenler bunun için istedikleri zaman online başvuru yaparak kart alabilirler. Sanal kart olan astropay ile kişisel bilgilerinizi paylaşmadan da ödemelerini güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Online alışverişlerde kullanılan astropay kart ile yapmak istediğiniz ödemeler için kişisel bilgilerinizi vermeden daha güvenli şekilde alışveriş ödemelerinizi yapabilirsiniz. Astropay nasıl kullanılır ? Bilmeyenler bu konuda öncelikle kart almak için talep de bulunmaları gerekir. Talebe göre belirlenen limit oranında alınan bakiyeler ile ödemeler güvenli şekilde yapılır. Ön ödeme koşulu nedeni ile kredi kartı gibi güvenlik sorunu yaşamadan kolayca ödemeler yapılabilir. Alt limitlere göre belirlenen sanal kart sayesinde bu şekilde online alışverişlerde alınan ürünlerin ödemeleri sanal kart ile yapılabilir. Kart sahibi olmak isteyen herkes bunun için kolayca başvurusunu yaparak kart için gerekli bilgileri alarak sanal kart ile ödemelerini yapabilir.

Astropay Nasıl Alınır ?

astropay nasıl alınır astropayAstropay nasıl alınır ? Merak edenler sistemden başvuru yaparak bu şekilde kart alabilirler. Online müşteri temsilcimize başvurup verilen hesap numarasına Astropay ücretini attıktan sonra dakikalar içinde Astropay Kartınızı kod olarak alabilirsiniz.. Kart kullanımında sistemden verilen sanal pin kodu işlem ödeme yapabilirsiniz. Bu sayede kişisel bilgileriniz sistemde belirtilmeden bakiyenize göre ödeme yapma imkanı bulabilirsiniz. Başvurular sonrasında kısa süre içinde dönüşler yapılarak bu şekilde kart sahiplerinin talepleri doğrultusunda isteğe göre farklı bakiyelerde alınan sanal kartlar ile internet üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartına gerek duymadan ödeme işlemi tamamlanır. Kredi kartı kullanacak olanlar bu durumda kişisel bilgilerini de sisteme girmeleri gerektiğinden olası güvenlik sorunlarında daha büyük risklerle karşı karşıya kalacakları için sanal kartlar daha güvenli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Kart talebinde bulunan herkes sanal kartını alarak bu şekilde ödeme yapabilirler.

Astropay nasıl alınır ? Merak edenler bunun için sistemden başvuru talebi yaparak kartlarını alabilirler. Kart başvurusunda bakiye seçimi yapmanız gerekir. 10, 20, 50, 100, 150, 250 Euro gibi bakiyeler seçilerek bu şekilde ödeme için seçimler yapılabilir. Ön ödemeli olarak işlem yapmaya imkan sağlayan astropay ile önce ödemenizi kartınıza yapabilir ve ardından online alışverişlerinizin faturalarını bu kart ile kolayca ve güvenli bir şekilde ödeme imkanı bulabilirsiniz. Sosyal platformlardan yapacağınız alışverişlerde kredi kartı kullanmak istemeyenler için oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Sistemden başvurunuzu istediğiniz her an yapabilir ve bu şekilde kolayca kartınızı alarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yurtdışında oldukça eski olan astropay ülkemizde son yıllarda kullanılmaya başlanarak bu şekilde ödemeler güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Astropay Kart Satın Almak için tıklayın…

Ziyaretçi Deneyimi:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
1 cevap
  1. Sevilay Akça
    Sevilay Akça says:

    Kolaygelsin, ismim Astropay ile ilgili ekşi sözlükte olumsuz şeyler okudum Astropay ne kadar güvenli.

    Cevapla

Cevapla

Yorum yapmak istermisiniz ?
.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir